Recenze doutníků

Online Cigar Club

Bolivar No.3 Tubos

Bolivar Tubos No.3

Recenze doutníku Bolivar  Tubos No.3

Opět tu máme na ochutnání doutník značky Bolivar, námi oblíbeného výrobce kubánských doutníků. Doutník Bolivar  Tubos No.3 je v krásné tmavě červené kovové tubě a po otevření Vás uchvátí vůně tabáku a koření. Doutník Bolivar No.3 je užší, ale velice příjemně uchopitelný, v ústech naprosto vyhovující průměr. Délka naznačuje vychutnání doutníku alespoň na 45 minut.

Po vyštípnutí patky doutníku a potáhnutí bez zapálení je doutník příjemně utažen. Po zapálení byly chutě ihned cítit a chuťové pohárky se ihned nastartovali.
V první třetině se doutník rozjížděl a po 1/3 nastoupila opravdu nádherná intenzivní chuť koření a opět se ukázalo krásné pálení na jazyku jak je u Bolivaru zvykem.

Doutník jsem odložil a odešel do vedlejší místnosti, po příchodu po 2 minutách jsem v místnosti cítil krásnou vůni pepře a ihned doutník popadl a potáhnul a pocítil opět koření a náznak cedru, který je také umístěn v kovové tubě.
Doutník Bolivar No.3 krásně hořel a chuť byla stále velice intenzivní až do konce doutníku k prstýnku, kdy jsem jej odložil asi po asi 70 minutách s dobrým pocitem, že tento doutník si opět v brzké době zopakuji.

Bolivar No.3 jsem nemusel ani jednou dopalovat / regulovat, hořel bez přehřívání se a plně rovnoměrně.

Doporučuji si tento doutník ponechat v humidoru alespoň 2 měsíce, aby se na povrchu ukázaly krásné bílé „chloupky“, které mi dle zkušeností vždy přinesly dobrý požitek z kouření.

Pokud bych měl doutník „pojmenovat“ jedním slovem je to jednoznačně KOŘENÍ.

Doutník Bolivar Tubos No. 3 je k zakoupení na: http://doutniky-rb.cz/doutniky-kuba/bolivar/bolivar-tubos-no3-1ks

admin • 11/11/2014


Previous Post

Next Post

Napsat komentář