Recenze doutníků

Online Cigar Club

CAO Consigliere

Výrobce: CAO cigars

Velikost: Robusto

Původ: Nikaragua

Krycí list: Brazilie Mata Fina

Vázací list: Nikaragua

Náplň: Kolumbie, Dom. Rep., Nikaragua

Mafiánský doutník za slušné peníze v perfektní kvalitě. Mám moc rád doutníky s příběhem a tenhle doutník ho má zajímavý: V roce 2005 se tento doutník dostal do TOP 25 nejvyhledávanějších doutníků na trhu. Série Consigliere je původní série Sopranos, na počest seriálu mafiánské rodiny Soprano, který běžel na HBO od roku 1999-2007 a měl velký úspěch. Volný překlad slova consigliere je poradce bosse či bossův poradce někdy též vykonavatel. Velikost Robusto je zde označována jako Associate, tedy spolupracovník.

Mafiánské filmy a seriály patří u mě k nejoblíbenějším a proto mně tenhle doutník zaujal, na první pohled jsem věděl, že právě tenhle kousek mi udělá nabídku, kterou nemůžu odmítnout. Kvalitní zpracování, hezký dizajn a nádherná vůně přitáhne nejednoho požitkáře.

Po zapálení je jemně na konci cítit pepř, lepší tah a jemnější dým mi v částech chyběl. Doplňovala to příjemná chuť skořice. V druhé části nastupuji ořechy a káva. Těžší tah zůstává, ale dým je hezčí a plnější. Kouřil jsem cca 60 min.

Celkové zhodnocení je za mě moc dobré. Vyvážený doutník s plnou a moc příjemnou chutí.

Doutník k zakoupení na:

https://doutniky-rb.cz/cao-consigliere-robusto

Autor: Martin Socha (mscigars)

admin • 08/11/2020


Previous Post

Next Post

Napsat komentář