Recenze doutníků

Online Cigar Club

Doutníky a alkohol

Párování doutníku a kvalitního alkoholu má už dávnou historii a tak i u nás se tento „trend“ začíná rozšiřovat a přitahuje mnoho příznivců. Doutníky můžeme párovat jak s whisky, kvalitním rumem, tak i s koňakem anebo jinými kvalitními destiláty. Záleží na vás, vašich preferencích a chutích. U mnoho požitkářů je to životní styl, chvilka relaxu a nebo taky relax na denní bázi.

Nejrozšířenější je u nás párování s whisky a rumem. Osobně doporučuji tuto kombinaci: sladší a ovocnější doutníky k nedoslazovaným rumům a suché whisky anebo naopak silné a zemité doutníky k sladším rumům anebo chuťově sladším whisky. Samozřejmě vše závisí na vašich chutích, a když vám chutná jiná kombinace je to jen dobře a pokračujte v tom. Objevujte.

Není nic lepšího než chvilka klidu, osobní harmonie anebo posezení s přáteli na zahradě anebo v cigar klubu se sklenkou kvalitního pití v kombinaci s prémiovým, ručně baleným doutníkem.

V případě že hledáte zajímavé tipy na aukce alkoholu, jděte na Alkobazar cz kde je mnoho zajímavostí. Případně se můžete přidat do doutníkový Facebook skupiny Online Cigar Club kde můžete přidávat vaše chvilky s doutníkem a kde všichni členové vám rádi poradíme.

Martin Soha (mscigars)

admin • 03/05/2021


Previous Post

Next Post

Napsat komentář