Recenze doutníků

Online Cigar Club

Joya Tripa de Larga Torcedor Rojo

Výrobce: Joya De Nicaragua

Krycí list: Nicaragua

Vázací list: Nicaragua

Náplň: Nicaragua

Velikost: Robusto

Nepopsatelně zajímavý doutník, zároveň nepopsatelně nudný. Tenhle doutník si se mnou zahrával celou dobu kouření. Při pohledu a přičichnutí k tomuto doutníku je nám jasné že nejedná o žádnou perlu karibiku, každopádně k poměru ceny se jedná o zajímavost, kterou je třeba vyzkoušet. Doutník Joya Tripa de Larga Torcedor Rojo Robusto je novinkou roku 2019 a je téměř utajeným blendem výrobce Joya Cigars.

Po zapálení mněl dost těžký tah, cca 5 min., následně se krásně rozhořel a hořel parádně až do konce. Dým byl jemný, ale popel, ten byl vskutku úchvatný a pevně se držel doutníku dlouhou dobu.

Co se týče chuti, tak to už nebyla žádná sláva. V 1/3 byl hezky cítit tabák, taky ale nesnesitelně suché dřevo a kůži. Tuhle nepříjemnou chuť suchého dřeva jsem cítil cca každých 5-10min. V 2/3 už jsem mněl dojem že ho odložím a zapálím si něco jiného, říkal jsem si jen, žádná chuť, nic zajímavého. Po chvíli to naštěstí přestalo, příchod ořechu, koření a příjemnější síly, následně se to drželo i v 3/3 až do konce. Kouřil jsem přesne 65 min a k němu jsem mněl rum a vodu.

Celkové zhodnocení: Velice zajímavý kousek, na můj vkus moc kůže a suchého dřeva ale, když mám být objektivní, tak je to dobrý kousek za slušné peníze. Určitě stojí za zvážení ho vyzkoušet. U mě si ale bohužel místo v humidoru nevybojoval a radši sáhnu po něčem jiným v této ceně.

Doutník k zakoupení na:

https://doutniky-rb.cz/doutniky-nicaragua/doutniky-joya-de-nicaragua/joya-tripa-de-larga-torcedor-rojo-robusto?sort=p.price&order=ASC

Zajímavosti:

Značka Joya de Nicaragua byla založena v roce 1968. Joya je v překladu ze španělštiny šperk, tedy šperk nikaragui. Doutníky JOYA DE NICARAGUA sklízí vysoká hodnocení a různé ceny od všechy doutníkových magazínů.

Autor: Martin Socha (mscigars)

admin • 20/10/2020


Previous Post

Next Post

Napsat komentář