Recenze doutníků

Online Cigar Club

La Mission 1989

Výrobce: My Father Cigars s.a.

Velikost: Toro box-pressed

Původ: Nikaragua

Doba kouření: cca 60 – 70 min.

Krycí list: Mexican San Andreas

Vázací list: Nicaragua

Náplň: Nicaragua

Tento moc hezký kousek na mně čekal v humidoru cca pul roku. Hledal jsem vhodnou chvíli ale můžu říct že jsem čekal zbytečně, je tak skvělý, že si jej dopřeju kdykoliv a kdekoliv. V recenzi si přečtěte proč My Fathers opět nezklamali a proč je toto adept na celý box. Doutníky La Mission získali vyšší hodnocení prakticky ve všech médiích a hodnoceních doutníkových nadšenců.

Vzhled:

Jak je v My Father cigars zvykem, i tento doutník má nádherní prstýnek v luxusním provedení. Doutník La Mission 1989 Toro je ve formátu box-press, který je dnes velmi oblíbený a vyhledávaný. Na jeho hlavě najdeme takzvaný pigtail (prasečí ocásek). Tělo není moc žilovaté a je v tmavém a perfektním (moc jsem si tento wrapper oblíbil) krycím listu v mexickém San Andreas.

Chuť a vůně:

Zde se není proč rozepisovat, tento doutník je třeba ochutnat. Každý v něm najde to své oblíbené. V základu najdete: jemně koření, svěží citrusové tóny, hořká čokoláda, cedr a zeminu.

Hoření, kouření, síla:

Hoření perfektní, poměrně rovnoměrné. Dým je bohatý, hustý a chladný. Popel držel cca do polovice. Opravu moc hezké. Chuť je plná a to samé síla, kterou odhaduji na 3-4/5 ale není se třeba bát, i když je silnější, působí hodně příjemně.

Celkové zhodnocení:

V ceně cca 190 Kč si můžete opravdu dopřát luxusní pokouření. Mněl jsem k doutníku jen colu a dobrý sladší rum by byl hodně lepší a pozvednul by tento požitek o level výš.

Příběh značky:

Doutníky My Father patří mezi absolutní světovou špičku, jedná se o nejlepší doutníky z produkce rodiny Garcia přímo z rukou otce Don Jose Pepin Garcii a jeho syna Jaimiho. Doutníky jsou vyráběny továrnou My Father v Nicaragui v tabákové oblasti Estelí. Jedná se o plné, ručně balené doutníky.

Doutník k zakoupení zde:

https://doutniky-rb.cz/la-mission-1989-toro

Fotky najdete také na mém instagramu: Martin Socha (mscigars)

Zajímají vás doutníky? Nezapomeňte se přidat do FB skupiny: Online Cigar Club

admin • 06/11/2021


Previous Post

Next Post

Napsat komentář