Recenze doutníků

Online Cigar Club

Perdomo Factory Tour Blend Maduro

Výrobce: Perdomo

Velikost: Robusto

Původ: Nicaragua

Doba kouření: cca 45 – 55 min.

Krycí list: Maduro

Vázací list: Nicaragua

Náplň: Nicaragua

Perdomo vyrábí opravu perfektní kousky, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Dnes jsem si opět po roce zopakoval tento nádherní kousek Factory Tour Blend. Jak už dizajnem, tak chutí se jedná o takový malý klenot. Podívejme se, jak obstál v mém testu kvality. Mimochodem, jedná se o nikaragujské puro (tabák pouze z Nikaragui).

Vzhled:

Recenzovaný doutník Perdomo Factory Tour Blend Maduro Robusto se muže pyšnit opravdu luxusním vzhledem, který jen tak nenajdeme. Perfektně zpracovaný prstýnek, vydizajnovaný do posledního detailu, viz fotky na konci článku. Ubalen je do krásného maduro krycího listu, s jemnou žilnatostí.

Chuť a vůně:

Doutník je opravdu jedinečný ne jen z pohledu dizajnu, taky ne jen pro koncové požitkáře ale taky pro samotného Nicka Perdoma, viz krátkou story na konci článku. Před zapálením doutník krásně voní za čokoládou. V chuti se objevuje nasládlost, jak už je zvykem u Perdomo v maduru. Dále zemitost, čokoláda, ořechy a malá dávka silnějšího espressa. V pozadí se jemně objevuje koření.

Hoření, kouření, síla:

Doutník je silnejší, odhaduji na 4/5. Hoření rovnoměrné, tah perfektní a dým, toho je opravdu hodně. Moc hezké.

Celkové zhodnocení:

V ceně cca 220 Kč, má jen malou konkurenci a bez váhaní jej doporučím každému, kdo chce vyzkoušet něco hezkého a silnějšího.

Informace k doutníku:

Řada Perdomo Factory Tour Blend je skutečným dokladem toho, že je Tabacalera Perdomo oddána umění namíchat dobře vyzrálé listy tabáku do prémiových ručně vyráběných doutníků. Tato směs původně̌ vznikla jako speciální značka nabízená pouze v továrně na doutníky Perdomo v Estelí v Nikaragui a teprve poté, v roce 2015, byla uvedena na trh. Nick Perdomo měl tuto sérii určeno jen pro své blízké, kamarády a vybrané návštěvníky jeho fabriky, ale po dlouhém naléhání zákazníků a okolí svolil k prodeji pro všechny požitkáře. Řada Perdomo Factory Tour Blend je dostupná ve třech různých verzích: ekvádorský Connecticut, nikaragujský Sun Grown a nikaragujský Maduro.

Doutník k zakoupení zde:

https://doutniky-rb.cz/perdomo-factory-tour-blend-maduro-robusto-1ks

Fotky najdete také na mém instagramu: Martin Socha (mscigars)

Zajímají vás doutníky? Nezapomeňte se přidat do FB skupiny: Online Cigar Club

admin • 11/08/2021


Previous Post

Next Post

Napsat komentář