Recenze doutníků

Online Cigar Club

Doutníky Ramon Allones Small Club Coronas

Ramon Allones Small Club Coronas

Ramon Allones Small Club Coronas – kubánský doutník
Tento doutník jsem již kouřil v srpnu 2014 z „čerstvé krabice“ s datem výroby SEP 2014, kdy mě nadchnul a zařadil jej jako nutný doplněk mého osobního humidoru. Na konci dubna 2015 jsem po něm opětovné sáhl, kdy od té doby odpočíval v humidoru v ideálních 72% vlhkosti.
Čekání se vyplatilo! Doutníky je opravdu úžasný od začátku až po prstýnek, za prstýnkem byl již silnější a začínala se mi točit hlava, což přisuzuji látkám uložených na konci doutníku, vytvořených během kouření.
První 1 cm doutníku byl jemný a nikterak chuťově nevýrazný a připomínal jakoukoliv levnější kubu, poté se rozvinula chuť cedru, která doprovázela chuť kávy a kůže do konce doutníku.
Kouřil jsem jej asi 45 minut k prstýnku, poté jsem sundal prstýnek a pokoušel se jej kouřit dále, ale jak již jsem zmínil, byl výrazně silnější a raději jsem jej odložil.
Hořel bez chybičky i s odkládáním, hutný popel držel 3-4 cm.
Vychutnal jsem si jej se sklenkou skvělého rumu Dzama Vanilla z Madagaskaru, který jak název napovídá obsahuje příjemnou chuť a vůni vanilky, díky vloženému vanilkovému lusku v lahvi.
Mé hodnocení 91/100.

Doutník Ramon Allones Small Club Coronas k zakoupení: http://doutniky-rb.cz/ramon-allones-small-club-coronas-1ks

 

Doutník Ramon Allones Small Club Coronas

Doutník Ramon Allones Small Club Coronas – první centimetry

doutník ramon allones small club coronas

doutník ramon allones small club coronas – dokouřen

admin • 02/05/2015


Previous Post

Next Post

Napsat komentář