Recenze doutníků

Online Cigar Club

Bossner Rolando Robusto

Výrobce: Bossner

Velikost: Robusto

Původ: Dom. Republika

Doba kouření: cca 50 – 60 min.

Krycí list: Connecticut Maduro Broadleaf (USA)

Vázací list: Dominican

Náplň: Dominican

Bossner je značka kterou mnoho lidí prohlíží, mnoho znás ji nezná a v ceně nad 200 kč, to moc lidí nechce zkoušet, Ale, je to poměrně velká chyba. Název Rolando je označení verze Maduro. Podívejme se tedy na něj.

Vzhled:

Doutník má mírnou žilnatost, ale nic extrémního. Prstýnek je parádní, luxusní i když spodní prstýnek se mně nelíbí a nejde mi ruku v ruce s hlavním prstýnkem, je to věc vkusu a mně osobně to nijak zvlášť nevadí.

Chuť a vůně:

Ve vůni zacítíme sladkou, mléčnou čokoládu a jemně koření. Chuť je plná a vyvážená, např.: kakao, mléčná čokoláda, cedroví dřevo, koření s takovým příjemným prolínáním z jedné chuti do druhé. Přes retrohale je hodně kořeněný.

Hoření, kouření, síla:

Hoření je takové na houpačce, jednou hezké a rovnoměrné, jednou nerovnoměrné a na konci dost nerovnoměrné. Popel hezký světle šedý, až bílý. Síla střední, odhaduji 3/5.

Celkové zhodnocení:

A celkový dojem? Doutník je hezký, příjemný, plný chutí ale … za mně cenu 270 kč neobhájil, rád si jej zopakuji, určitě vyzkouším i jiné doutníky (cca 270-800 kč), ale mezi mé favority pravděpodobně patřit nebude.

Doutník k zakoupení zde:

https://doutniky-rb.cz/doutniky-dominikanska-republika/bossner/bossner-rolando-robusto-1ks

Fotky najdete také na mém instagramu: Martin Socha (mscigars)

Zajímají vás doutníky? Nezapomeňte se přidat do FB skupiny: Online Cigar Club

admin • 02/04/2022


Previous Post

Napsat komentář