Recenze doutníků

Online Cigar Club

Perdomo Reserve

Výrobce: Perdomo

Velikost: Petit Corona

Původ: Nicaragua

Doba kouření: cca 40 – 50 min.

Krycí list: Cameroon

Vázací list: Nicaragua

Náplň: Nicaragua

Tenhle menší kousek od značky Perdomo jsem mněl v „merku“ dlouho a nikdy nepřišla na něj řada, až teď a musím uznat, hned se stal z něj jeden z mých oblíbenců. Jedná se v podstatě o limitovanou edici, která s tímto jedinečným krycím listem Cameroon už nebude opakováná. Doutník halí krycí listy, které Nick Perdomo zakoupil jednorázově, z jedinečné úrody, už v roce 1999. Takže když listy dojdou, skončí celá produkce.

Vzhled:

Doutník je ubalen přímo dokonale, moc hezky. Prstýnek je jemně odlišný od jiných klasických sérií kde chybí výrazné logo Perdomo, zato pořád má luxusní nádech a design. Mně se hodně líbí.

Chuť a vůně:

Ve vuni zacítíme cedr, tabák a pepř. Chuť je plná a vybízí k neustálému popotahování. V chuti najdeme například: pepř, cedrové dřevo, kůži a jemně příjemné náznaky kakaa a hořké čokolády.

Hoření, kouření, síla:

Silu odhaduji na 3/5. A v krátkosti – tah/dým/hoření, vše perfektní a tak jak má být.

Celkové zhodnocení:

Cenou je o něco dražší cca 250 Kč, v takhle menší velikosti ale, když chceme kvalitu musíme si za to zaplatit. U tohoto doutníku to platí dvojnásobně. Je to opravdu klenot a já si jej určitě ještě pár koupím. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

Příběh značky:

Kompletní průvodce značkou Perdomo zde

Doutník k zakoupení zde

Fotky najdete také na mém instagramu: Martin Socha (mscigars)

Zajímají vás doutníky? Nezapomeňte se přidat do FB skupiny: Online Cigar Club

admin • 05/01/2022


Previous Post

Next Post

Napsat komentář