Recenze doutníků

Online Cigar Club

Joya de Nicaragua Antano 1970 Consul

Joya de Nicaragua Antaňo 1970 Consul

Doutník Joya de Nicaragua Antaňo 1970 Consul

Doutník Antaňo 1970 již svým krycím listem naznačuje, že nebude jeden z „lehčích“ doutníků, ale naopak dosti silný. Při přivonění k doutníku před zapálením, je již patrná jeho síla. Tabák náplně doutníku je velmi aromatický.
Po zapálení se mi doutník zdál poněkud hořký, ale po 3. potáhnutí, bylo již vše v pořádku a plně jsem si začal vychutnávat nikaragujský tabák, který je opravu skvělý.
Doutníku Antaňo 1970 je třeba věnovat nějaký čas, lépe řečeno více času než jiným slabším doutníkům, tabák má opravdu sílu, že při větších potáhnutích za sebou se mi začala motat hlava. Ale při dvou potáhnutí za minutu byl doutník ideálním požitkem, který si velmi rád zopakuji.
Co se týče hoření doutníku, musel jsem jej 1x regulovat (dopalovat) z jedné strany, kde se mi doutník již před zapálením zdál nacpaný(tvrdý).
Díky jeho síle jsem jej kouřil asi 1 hodinu a 15 minut, příště bych jej klidně kouřil 1,5 hodiny, aby se mi netočila hlava.  Jak udával prodejce, je to doutník pro zkušenější kuřáky, právě kvůli síle tabáku.

Rozměry doutníku Joya de Nicaragua Antaňo 1970 Consul:
Délka: 11,4 cm
Průměr: 2,1 cm

Složení tabáku:
Krycí list: Nicaraguan Habana Criollo
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua

Síla tabáku:
silný (5/5)

Výrobce: Tabacalera Estelí s.a. / Joya de Nicaragua
Původ: Nikaragua

Doutník Joya de Nicaragua Antaňo 1970 Consul k zakoupení na: http://doutniky-rb.cz/joya-de-nicaragua-antano-1970-consul

admin • 02/11/2014


Previous Post

Next Post

Napsat komentář