Recenze doutníků

Recenze doutníků z celého světa

Padron Classic Panetela Natural

Padron Classic Panetela Natural

Padron série Classic je „základní“ řadou tohoto výrobce z Nikaragui, která je ovšem velmi chutná. Velikost Panetela nebo Lancero je mým oblíbeným formátem, dlouhý a tenký, sice se musí často otírat popel, ale chuť mi přijde intenzivnější.

Po vytažení doutníku z celofánu uvidíte drsnější krycí list matné barvy bez žilek a je cítit krásné aroma kakaa. Po zapálení, mi první potáhnutí přišlo štiplavé, ale štiplavost zmizela při dalším potáhnutí a objevila se příjemná kořeněná chuť, která chvíli přetrvá, ale asi po 2 cm se změní na chuť cedrového dřeva a kůže s náznakem oříšků. Při každém potáhnutí je chuť hladká a plná chutí s hutným nasládlým dýmem.

Padón Panetela jsem kouřil asi 40 minut. Vybral jsem záměrně typ Natural, která není tak silná jako Maduro. Barva krycího listu Maduro mě trochu „vystrašila“, kouřil jsem před jídlem a maduro by se mnou mohlo dost zamávat :-).

Popel byl krásný a držel asi 3-4 cm, kdy měl pak tendenci sám odpadnout. Raději jsem jej proto otíral. Hoření na jedničku, absolutně bez nutnosti dopalování či nějaké regulace. Kouřil jsem jej do posledních 3 cm, kdy již byla cítit značná síla nikaragujského tabáku.

Padrón Classic Panetala Natural koupíte na: www.doutniky-rb.cz/padron-classic-panetela-natural-1ks

Padron Classic Panetela Natural

Padron Classic Panetela Natural

admin • 26/02/2017


Previous Post

Next Post

Napsat komentář