Recenze doutníků

Recenze doutníků z celého světa

Doutník Tatuje Havana VI Angeles Petit Corona

Tatuaje Havana VI Angeles Petit Corona

Po několika dotazech známích, zda jsem ochutnal doutníky Tatuaje s tím, že z nej byli nadšeni, jsem se jal jej vyzkoušet ve velikosti Petit Corona, který má dobré hodnocení od známých doutníkových magazínů. Před zapálením jsem si prohlédl krásně hladký olejnatý list a s radostí zapálil, po zapálení se okamžite přihlásila chuť koření, která byla znatelná po celou dobu kouření. Občas jsem pocítil po 2 minutové pauze mezi potáhnutími vůni třešní či višní. První kousek jsem měl více utažený a nehodnotil bych jej tak vysoce jako Cigar Aficionado 93 body, proto jsem asi po 5 hodinách vyzkoušel další kousek ze stejného boxu. Byl lepší především utažením, ale chuť byla stejná a hodnotil bych tedy spíše 85 body, možná 88 body vůči nízké ceně. Vcelku doutník z portfolia Jose Pepin Garcii (My Father Cigars) byl dobrý a klidně si jej zopakuji. Kouření je asi na 45 minut až 1 hodinu.
Doutník Tatuaje Havana VI Angeles Petit Corona zakoupíte: http://doutniky-rb.cz/tatuaje-havana-VI-angeles-petit-corona-1ks

V USA jsou doutníky Tatuaje velmi oblíbené, jakožto další doutníky, které uznávaný master blender Jose Pepin Garcia vytvořil.

Kouření doutníku Tatuaje Havana Angeles Petit Corona

Kouření doutníku Tatuaje Havana Angeles Petit Corona

admin • 07/01/2016


Previous Post

Next Post

Napsat komentář