Recenze doutníků

Online Cigar Club

Alec Bradley Post Embargo

Výrobce: Alec Bradley

Velikost: Robusto

Původ: Honduras

Doba kouření: cca 40 – 55 min.

Krycí list: Honduras

Vázací list: Nicaragua, Honduras

Náplň: Nicaragua, Honduras

Zajímavý doutník, za zajímavou cenu a hodně lahodný. Přečtěte si krátkou recenzi a na konci něco proč název Post Embargo.

Vzhled:

Mně se hodně tento vzhled líbí. Trochu mi evokuje styl z období Americké občanské války a trochu western. Je to ale jen můj pocit. Doutník je pěkně ubalený do tmavšího krycího listu, jemně olejnatého a s nízkou žilnatostí.

Chuť a vůně:

Doutník voní moc hezky po skořici, cedru a kakau. Po zapálení zacítíme hned chuť kakaa, jemně čokolády, cedru a v pozadí skořice. Postupně doutník nabírá na kořeněnosti, ale ne moc. Hezky příjemně až do konce. Doutník je opravdu lahodný a chutný. Chuť je plná a bohatá.

Hoření, kouření, síla:

Silu odhaduji na 2-3/5, je to poměrně jemný doutník. Hoření je mírně nerovnoměrné, ale není to nic strašného. Kouření jsem si užil, i když spalování bylo poměrně rychlé a ja jsem mněl cca v 45 hotovo. Já ale kouřím hodně rychle.

Celkové zhodnocení:

165 Kč za tohle? Určitě jo. Perfektní cena za dost dobrý doutník. Vyzkoušejte, věřím že vám bude chutnat.

Příběh značky:

Alan Rubin v roce 1998 bojoval s důsledky krize a přemýšlel, co dělat dál. Rozhodl se zabývat prodejem doutníků. Cílem nebylo ohánět se tím, že jejich značka „nemá konkurenci“ a je „synonymem kvality“, ale jednoduše dopřát kuřákům milovníkům doutníků okamžik, kdy se zastaví čas a existujete jenom vy a sytý kouř. Značce Alec Bradley nezáleží na tom, jestli jste řadový úředník nebo ropný magnát, proto jsou jejich doutníky cenově dostupné. Právo na klidnou a ničím nerušenou chvilku s kvalitním prémiovým doutníkem v ruce má každý, kdo dokáže vychutnat tento tabákový půvab. Málokdo ví, že Rubin pojmenoval značku po svých dvou synech – Alecovi a Bradleym.

Zvažujete koupi doutníku Post Embargo? Tak to zapomeňte na všechno, co víte o doutnících Alec Bradley. Doutníky Post Embargo mají stejně svéráznou chuť, jako je kontroverzní a svérázný jejich název. Rubin totiž zaslechl, že všechny doutníky, které nejsou z Kuby, a které jsou označovány, jako nekubánské značí nižší kvalitu. A to ho rozzlobilo. Řadou Post Embargo chce ukázat, že by měla existovat rovnost pro kvalitní kuřivo. Proto jim dal název Post Embargo a na jejich chuti si dal obzvláště záležet.

Doutník k zakoupení zde:

https://doutniky-rb.cz/alec-bradley-post-embargo-robusto-1ks

Fotky najdete také na mém instagramu: Martin Socha (mscigars)

Zajímají vás doutníky? Nezapomeňte se přidat do FB skupiny: Online Cigar Club

admin • 25/10/2021


Previous Post

Next Post

Napsat komentář