Recenze doutníků

Online Cigar Club

Indian Motorcycle

Doutníky kvalitní jako motorky

Slovo autora:

Je libo kvalitní motorky anebo prémiový doutník? Na výběr máte oboje a od jedné a té samé značky. Mužete si dopřát jak slabší verzi Habanos (Connecticut) anebo silnejší Maduro. Každý v 4 velikostech a to: Robusto, Gordo, Toro a Churchill. Já mám nejradeji Robusto a proto i recenze na konci článku budou na obě doutníky ve téhle velikosti.

Informace o značce:

Vystavená motorka Indian Motorcycle v BackStage BarberShop Pardubice

Společnosti Indian Motorcycle, America’s First Motorcycle Company a Debonaire se spojily, aby zachytily podstatu dědictví této značky pomocí nové ultra prémiové řady doutníků. Od roku 1901 vyrábí Indian Motorcycle jedny z nejznámějších amerických motocyklů typu V-twin. Raná 20. léta byla pro vzestup značky Indian Motorcycle důležitá, protože v nich bylo uvedeno na trh několik ikonických modelů. V roce 1920 byl představen první Indian Scout. V roce 1923 společnost změnila své jméno z The Hendee Manufacturing Company na The Indian Motocycle Company. Tyto doutníky jsou směsí nejvyhledávanějších středoamerických dominikánů, vyráběných v americe.

Recenze k doutníkům značky Indian Motorcycle:

Indian Motorcycle Connecticut/Habanos

Na prstýnku těchto doutníku se můžeme dočíst: Premium Cigars co potvrzuji. Doutník má nádherný a bezchybní krycí list, bez žilek. Chuť je víc než působivá, jemnější a vyvážená. Jemné koření v pozadí doplňují ořechy v popředí, co dělá z tohohle kousku jednoduchý, zato kvalitní doutník. Tah a hoření bez problému a k tomu kvalitní porce dýmu. Kouřil jsem cca 65min.

Velikost/tvar doutníku: Robusto

Krycí list: Connecticut Ecuador

Vázací list: Dom. Republika

Náplň: Dom. Republika a Nikaragua

Výrobce: Debonaire Cigars

Indian Motorcycle Maduro

Opět kvalitní doutník ze stáje Indian Motorcycle s tmavým krycím listem Maduro a se silnější, výraznější chuti. Nádherná vůně před zapálením se nese i celou dobu v chuti při kouření. Doutník není nijak zvlášť sladký, každopádně je v něm cítit taky čokoláda a jemně, skoro zanedbatelně chilli v pozadí. Opět příjemné pokouření na cca 65-70min.

Velikost/tvar doutníku: Robusto

Krycí list: Connecticut Broadleaf Maduro

Vázací list: Dom. Republika

Náplň: Dom. Republika a Centrální Amerika

Výrobce: Debonaire Cigars

Doutníky k zakoupení na:

https://doutniky-rb.cz/doutniky-dominikanska-republika/indian-motorcycle

Autor: Martin Socha (mscigars)

Poděkování: Děkuji BackStage BarberShop za poskytnutí fotodokumentace a taky všem čitatelům.

admin • 09/11/2020


Previous Post

Next Post

Napsat komentář